Beesel maakt kans op glasvezel
Inwoners van de gemeente Beesel krijgen na de zomervakantie de mogelijkheid om hun interesse in glasvezel kenbaar te maken.
De gemeente Beesel (tussen Venlo en Roermond) heeft begin deze week een samenwerkingsovereenkomst getekend met netwerkbedrijf Reggefiber.
De overeenkomst betekent dat Reggefiber binnenkort een vraagbundeling start in de kernen Beesel, Reuver en Offenbeek.
De gemeente en Reggefiber zijn tevens overeengekomen, dat wordt beoordeeld of er voldoende animo is om ook in het buitengebied ook glasvezel aan te leggen omdat bij veel projecten elders in het land buitengebieden niet worden aangesloten.
Als er in Beesel voldoende belangstelling blijkt te zijn, wordt in het 1e kwartaal van 2013 met de aanleg van het netwerk gestart.


Hopelijk krijgen we snel glasvezel. Gaat alles beter, sneller en mooiere radio en tv geluiden/beelden.
Huub,
Dan kijk je een luister je nog zeker analoog, ik heb digitale TV en radio bij Ziggo dat is perfect
Op marktplaats of elders koop je als zi een kastje voor digitale TV voor 25 euro
Hoezo maakt kans op glasvezel.
Het moet gewoon vanzelfsprekend zijn dat iedereen die kan gebruiken.
Laat komen dat glasvezel. Ik wil wel Sport 1 erbij hebben,
Sport 1 is ook bij ziggo