Nieuws

Actiecomité ‘XS4ALL moet blijven’ opgeheven

Internetters kunnen vanaf 24 december geen klant meer worden van XS4ALL. Ze worden dan gewoon KPN-klant. XS4ALL is opgehouden te bestaan, en daarom heft het actiecomité ‘XS4ALL moet blijven’ zichzelf op.

KPN heeft maandag meegedeeld dat mensen vanaf 24 december geen klant meer worden bij XS4ALL. Bestaande klanten worden vanaf begin 2022 worden klanten overgezet naar de systemen van KPN. Ook gaat per 24 december de winkel van XS4ALL dicht en kunnen mensen vanaf dat moment ook geen XS4ALL-klant meer worden, alleen nog KPN-klant.

Voor het einde van het jaar lijkt KPN alles van XS4ALL te hebben opgeheven, inclusief mailadressen en mailservers. Kirsten Verdel, een van de initiatiefnemers van ‘XS4ALL moet blijven’, stelt dat veel medewerkers zijn vertrokken sinds de opheffing van het bedrijf in gang is gezet. Het actiecomité werd opgezet door medewerkers en sympathisanten die streden voor het behoud van de internetprovider. Op 10 januari 2019 kondigde KPN aan dat XS4ALL zou worden opgeheven.

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.