Nieuws

Eerste werkzaamheden van start in Gennep

Glasvezelpartij E-Fiber gaat nu ongeveer starten met eerste werkzaamheden voor de aanleg van glasvezel in Gennep. Zowel het schouwen van de woningen als het graven gaat beginnen.

Eind augustus tekenden gemeente Gennep en E-Fiber de samenwerkingsovereenkomst waarin afspraken staan over hoe het glasvezelnetwerk aangelegd zal worden. Deze maand starten medewerkers van aannemer Spie met het schouwen van de woningen in Gennep. Dan wordt elke woning bezocht om vast te leggen waar het glasvezelmodem in de woning geplaatst wordt en waar de kabel het huis binnen moet komen.

Ongeveer tegelijkertijd wordt er in Gennep ook gestart met de eerste graafwerkzaamheden. Naar verwachting wordt nog voor het einde van dit jaar de eerste fysieke huisaansluiting aangelegd.

E-Fiber gaat zowel de kern als het buitengebied van Gennep (met onder meer Milsbeek) aansluiten op het netwerk. De bedoeling is dat de werkzaamheden eind november 2020 helemaal klaar zijn.

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.