Internetprovider Caiway, onderdeel van EQT Infrastructure, kampt de laatste dagen geregeld met storingen. Dat blijkt uit diverse reacties op social media en meldingen op allestoringen.nl.
Caiway lijkt her en der werkzaamheden aan het glasvezelnetwerk uit te voeren. Op 8 april was dat bijvoorbeeld het geval in Poeldijk, een dag later in Schiedam.
Ook op social media klagen sommige klanten over storingen bij Caiway. En op allestoringen.nl klaagt een aantal gebruikers sinds begin april over het uitvallen van internetdiensten van Caiway.
De provider zelf verklaart op de website alleen dat ‘wegens een storing met nog onbekende oorzaak het kan voorkomen dat u problemen ervaart bij het gebruik van internet, interactieve tv en telefonie’. Het was maandag 13 april onduidelijk in hoeverre alle storingen bij Caiway waren verholpen.
Glasvezelgids is benieuwd naar de ervaring van lezers. Dus stem op onze poll:
Aren’t hoek
Zou graag willen opzeggen zeer slecht ook service