Nieuws, Strijd tussen kabel en glasvezel

Ziggo sluit Henglo aan op GigaNet

Ziggo heeft het coax-netwerk in Hengelo opgewaardeerd zodat bijna 39.000 bewoners en bedrijven in Hengelo bij Ziggo nu downloadsnelheden tot 1 gigabit per seconde kunnen krijgen.

Afgelopen tijd werd het kabelnetwerk van Hengelo technisch voorbereid op de upgrade van het netwerk naar DOCSIS 3.1. Ziggo-monteurs plaatsten daarvoor meer dan 63.000 nieuwe connectoren en vervingen bijna 6.000 aansluitkabels in 3.387 straatkasten.

De uitrol van het verbeterde coax-netwerk is deel van plannen van VodafoneZiggo om alle klanten in de loop van 2022 toegang te geven tot GigaNet, het gigabit-netwerk van Ziggo.

Begin deze maand sloot Ziggo ongeveer 60.000 huishoudens en bedrijven in Zwolle aan zodat zij ook mogelijkheid hebben om 1 Gbps-internet van het kabelbedrijf af te nemen.

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.